• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     TERMAL TAYT NEOPREN

   
Ürün Kodu : 105
Üretici : VARİTEKS
Ürün Özellikleri
KİLO VERMEK VE TOPARLAMAK İSTEYENLER İÇİN İDEAL BİR ÜRÜNDÜR
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Termal Sauna Şort tam size göre! Termal Sauna Şort u ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ister sadece uyurken kullanın. 

 
Termal Sauna Şort doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek  fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirir. Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasını sağlar, termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.
 
Kullanım: 

Termal Sauna Şort u gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Termal Sauna Şort unuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal sauna şort un giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.

Termal Sauna Şort Kullanımı:

:::  Termal Sauna Şort u kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkaya bilirsiniz.
:::  Termal Sauna Şort u her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur,
:::  Termal Sauna Şort u kesinlikle makinaya atmayınız.
:::  Termal Sauna Şort u elde ve beyaz sabun ile yıkayınız,
:::  Termal Sauna Şort yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür. 
:::  Termal Sauna Şort u istediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz. 
:::  Termal Sauna Şort şık ve narin tasarımı, kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile Termal Sauna Şort u tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayabileceğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Hava Durumu