• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Anasayfa


     AERO CHAMBER

   
Ürün Kodu : 303
Üretici : OMRON
Ürün Özellikleri
-İLAÇ DAGILIMINI SAGLAR -ŞEFFAF HAZNE -ASTIMLI HASTALARDA KULLANILIR -YAŞA GÖRE SARI-TURUNCU-MAVİ RENGLERİ VARDI
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

İlaç Dağılımını Sağlamak İçin Dizayn Edilmiştir.

Astımlılardaki havayollarının derinlerine ulaşabilen ilaç partiküllerini elverişli hale getirir. Tıbbi olarak, hızlı akciğer fonksiyonunun gelişimini hızlandırır.
Hastanın Değeri ve Kullanım Rahatlığı Düşünülerek Dizayn Edilmiştir. 
Hastanın değişen ihtiyaçlarına göre uyum gösteren silikon maske masrafları en aza indirir.

Silikon Diyafram

Hava delikleri ve tek yönlü kapakçık, verilen havanın şeffaf hazneye girmesini engeller Düşük / az nefes alıp verme direnci sağlar

  
 Oval Ağızlık

Kullanışlı ve rahattır.

Tek Yönlü Arka Kapakçık

Temizlenmesi kolay. Ürün ömrünü uzatır.

Şeffaf Hazne

Basit, Temiz, Kullanışlı, Etkili Polykarbonat şeffaf hazne aerosol maddesini daha görünür yapar. İlaç verimi hasta tahlillerindeki varyasyonlara karşı daha az duyarlıdır. MDI hareketi ile inhalasyon başlangıcı arasında olan akış oranı ve zaman farkı gibi.

Kliniksel Olarak Nebulizer ile Karşılaştırılabilir.

İlaç dağıtımı gönderimi istatistiksel açıdan kanıtlanmıştır ve Nebulizer tedavi ile karşılaştırılması mümkündür. Spacerlerin hepsi FEV1 ve FEF25-75 de ilerlemeler kaydetti yani Nebulizer tedaviye karşılık olarak, fakat akciğer hareketi spacer’larla daha hızlı bir gelişme gösterdi.

 

Çıkarılabilir Maskeler

Küçük, orta ve büyük olanları mevcuttur ve kullanışlıdır. Maskeler kolaylıkla Canchamber ağızlığına tutturulur, sadece tek bir ünitesi hastanın ihtiyacına cevap verebilir ve hasta yeni bir ürün maliyeti ile karşı karşıya kalmaz. Artırımı, Çoğalımı uygun, Rahat Şeffaf, yumuşak silikon, ölü alanları azaltır Ergonomik dizayn; hava ilaç süzme işlemi için elverişli. Ağızdan içeriye çekme işlemini kolaylaştıran eşsiz biçim
  
 MDI Adaptörü

MDI'ın harekete geçiricisini merkezde kılar ve sıraya koyar. Üste oturan kısım aerosol'ün chamber'ın ortasına yönelmesine yardım eder ve chamber duvarlarında ilaç kaybını önler. İnce partikülleri inhalasyon için daha elverişli duruma getirir. Chamber duvarlarına olan ilaç yapışmasını azaltır. İnhalasyon olayı sırasında olan zaman gecikmesi esnasındaki ilaç kaybını önler. Dışarıya verilen toplam Salbutamol, Albuterol, Beclomethasone ve Cromolyn Sodyum dozu araç ya da kutunun harekete geçme sırasında ve İnhalasyon başlangıcı sırasındaki değişik zaman gecikmeleri arasında dozu ölçülür. Tüm zaman gecikme dilimlerinde, elverişli olan ilaç tüm ilaçlara oranla daha az azalma gösterdi. Beclomethasone kullanıldığında 3 saniyelik bir zaman gecikme diliminde, inhalasyon olayı için daha verimli, elverişli ve yararlıdır.

*Aerosol süspansiyon halinde daha uzun kalmaktadır. Hasta tetkiklerindeki değişikliklerde bile fazla miktarda doz sağlar. "Hedef" ilaç dağılımına yardımcı olurlar, oropharyngeal tortularını azaltır. Bu durum gamma-scintigrapy çalışmalarınca ispat edilmiştir. 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Hava Durumu